Foglalkoztatás- elősegítés tagjaink részére

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A Nehéz körülmények között élők megsegítői karitatív Egyesület olyan személyek közösségeként jött létre, akik lelkiismereti ügyüknek tekintik a veszélyeztetett élethelyzetben levő különféle társadalmi rétegek, csoportok, és egyének együtt érző, segítőkész támogatását.

Azzal, hogy Ön jelenleg nem rendelkezik megélhetést biztosító munkával, sajnos ebben az élethelyzetben van

Az Egyesület egyik célja: foglalkoztatás elősegítése. (Ezen szolgáltatásunkat kizárólag az Egyesület nyilvántartott tagjai számára biztosítjuk!). Azzal, hogy Ön átvette jelen szerződéskötési csomagunkat, és megfizette az Egyesület tagdíját: az Egyesület tagja lett!

Azzal, hogy csatlakozott Egyesületünk tagságához a foglalkoztatás elősegítése szolgáltatásra jogosult.

Egyesületünk tagjainak a foglalkoztatás elősegítése szolgáltatás keretében az alábbi díjmentes szolgáltatásokat nyújtja:

1, lehetőség biztosítása az Egyesületen belüli azonnal foglalkoztatásra- adomány gyűjtő munkakörben- megbízási szerződés keretén belül (minden megszerzett pénzbeli adomány után 10% megbízási díj illeti meg). Ezen munkakör azonnal végezhető (magánszemélyek,- cégek felkeresésével, hogy pénzbeli hozzájárulással támogassák Egyesületünk munkáját, és a nehéz körülmények között élő embereket, beteg gyermekeket).

2, a mellékelt dokumentumok kitöltését követően Egyesületünk nyilvántartásában való szereplés kérése:

• magyarországi munkahelyek elhelyezkedésének díjmentes elősegítése;
  • külföldi munkahelyek elhelyezkedésének díjmentes elősegítése (külföldi munkára való jelentkezés esetén először a mellékelt postai csekken meg kell rendelni az ehhez szükséges tájékoztató anyagot (Európai Munkavállalás Programcsomag és Katalógus Hatékony Külföldi Munkakereséshez- díja: 12.000 Ft.)

Teendők:

1, kérjük mindenféleképpen küldje vissza kitöltve,- aláírva Egyesületünk részére a mellékelt BELÉPÉSI NYILATKOZATOT;

2, amennyiben azonnali munkakezdéssel szeretné végezni az adomány gyűjtő feladatokat, úgy küldje vissza kitöltve,- aláírva a mellékelt megbízási szerződést (feldolgozást követően kapja kézhez az ehhez szükséges dokumentumokat- szóróanyagok, szerződések, megbízólevelét-);

3, amennyiben további magyarországi munkahelyek elhelyezkedésének elsősegítését kéri, úgy az alábbiakat küldje vissza részünkre:

• géppel írt magyar nyelvű fényképes önéletrajz (sajnos a kézzel írt önéletrajzokat nem tudjuk elfogadni, mindenképpen írógéppel, vagy szövegszerkesztővel létrehozott anyagra van szükség. Ha Ön nem tudja a szerkesztést, gépelést megoldani, úgy Egyesületünk ezt a feladatot is el tudja végezni külön díjazás ellenében- 1.600 Ft- mellékelt postai csekken tudja teljesíteni);
  • mellékelt nyilvántartási adatlap- kompletten: szerződéssel együtt-.

4, amennyiben külföldi munkahelyek elhelyezkedésének elősegítését kéri, úgy a mellékelt postai csekken tudja megrendelni a szükséges tájékoztató anyagot, melyben minden szükséges dokumentumot megtalál- díja: 12.000 Ft-.

FONTOS MEGJEGYEZNI, HOGY FENTI SZOLGÁLTATÁSOK EGYIKE SEM MUNKAKÖZVETÍTÉS! (az elhelyezkedésre vonatkozólag garanciát nem tudunk vállalni, ezért a munkahelyek elősegítése kapcsán- magyarországi, külföldi- nem ígérünk konkrét munkát senkinek sem, ugyanakkor nem hitegetjük a megfelelő munkahely megtalálásában.

Munkahelyek elhelyezkedésének elősegítés szolgáltatását Egyesületünk díjmentesen vállalja kizárólag tagjai részére (a külföldi munkahelyek elhelyezkedésének elősegítése kapcsán kizárólag azt azon tagjainknak vállaljuk, akik az Egyesület kiadványát megvásárolták).

FONTOS MEGJEGYEZNI: az Egyesület szolgáltatásai nyújtását tagjai részére 3 hónap, azaz három hónap időtartamra vállalja, egyesületi tagsági a tagdíj megfizetésével azonban 1 év, azaz: egy év időtartamra szól!

Összegezve:

Egyesületünk tagjai számára biztosítja az azonnali megbízási szerződés keretén belüli elhelyezkedést- adomány gyűjtő munkakörben-;

Egyesületünk tagjai számára biztosítja 3 hónap, azaz három hónap időtartamra a díjmentesen nyújtott szolgáltatás keretén belüli: magyarországi munkahelyek elhelyezkedésének elősegítését ( szolgáltatás: a nyilvántartott idő alatt az Egyesület rendszeresen küldi ezen szolgáltatást megrendelő tagjai anyagát a nyilvánosan elérhető munkáltatók részére, melyről listát küld az Egyesület a tagja részére azon cégekről, akiknek a tag anyagát megküldte);

Egyesületünk tagjai számára biztosítja külföldi munkahelyek elhelyezkedésének díjmentes elősegítését (külföldi munkára való jelentkezés esetén először a mellékelt postai csekken meg kell rendelni az ehhez szükséges tájékoztató anyagot (Európai Munkavállalás Programcsomag és Katalógus Hatékony Külföldi Munkakereséshez- díja: 12.000 Ft).

Minden díjköteles szolgáltatást a melléklet postai csekken tud teljesíteni (közlemény rovatban kérjük feltűntetni a megrendelt szolgáltatás nevét), illetve Egyesületünk bankszámlájára való befizetéssel,- utalással is teljesíthető minden díjköteles szolgáltatás megrendelése (közlemény rovatban kérjük feltűntetni a megrendelt szolgáltatás nevét).

Sok sikert kívánunk Önnek:

Nehéz körülmények között élők megsegítői karitatív Egyesület

Elnöksége